Kdo jsem?

Již třetím rokem rozdává masážní studio Tantra doteku radost desítkám spokojených zákaznic a zákazníků z Liberce a okolí. Přicházíte si ke mně odpočinout, ulevit si od bolesti a na chvilku zapomenout na stres a povinnosti všedních dní. Masáže Tantra doteku jsou opravdovým zážitkem, který si jistě budete chtít brzy zopakovat.

Dobrý den!

Indická bohyně Sarasvatí

Jmenuji se Iveta Javůrková a masážím se věnuji od roku 1992, tedy více než 20 let. Mnoho jsem se za tu dobu naučila a získané zkušenosti využívám při své práci každý den.

Snažím se, aby každá masáž byla dokonalá a jedinečná. Přeji si, abyste se u mě ve studiu cítili dobře, abyste odcházeli šťastní a ještě raději se ke mně vraceli. Věřím, že s mými službami budete spokojení.

Kvalifikace

Z mnoha kurzů a seminářů vybírám následující:

  • Masáže sportovní a rekondiční (1992)
  • Shia-Tsu (1993)
  • Zlatá mysl (1994)
  • Tantra doteku (2002)
  • Kurz lymfatické masáže (2009)
  • Kurz lávové kameny (2009)
  • Shamballa 1024 – I, II, III, IV (2010)

Zvláště si cením právě kurzu Tantra doteku, který proběhl v roce 2002 pod vedením uznávaného mistra Ájurvédy Edgara Samadhí Tantra.

Reference

Mnoho mých spokojených klientů mě navštěvuje pravidelně. Někteří z nich se rozhodli, že se s vámi podělí o své zkušenosti a dojmy, které si můžete přečíst na stránce Názory klientů. Máte-li zkušenosti s mými službami, budu velmi ráda, když přidáte také svůj názor.

Masáže, které nabízím

Poskytuji celou řadu tradičních i moderních masáží, jejichž úplný přehled naleznete na stránce Masáže a služby. U každé masáže naleznete krátký a výstižný popis, který vám pomůže vybrat si tu pravou masáž přesně pro vás.

Nejraději ke mně chodíte na Ájurvédskou masáž, tradiční indickou masáž, která je v mém podání obohacena o moderní prvky a netradiční postupy, které jsem si osvojila dlouholetou praxí. Mohu vám slíbit, že masáž, kterou nabízím já, jinde neseženete.

Co je to „Tantra doteku“?

Tantra je vědění. Tantra je učení. Tantra je systém. Tantra je cesta.

Nejstarší výklad slova tantra je plátno. Pevné plátno utkané z mnoha jednotlivých nitek. Osnova a útek představují dva protipóly: mužský a ženský princip, jing a yang. Je to souhrn vzájemně se doplňujících znalostí a dovedností.

Své zkušenosti sesbírané na cestě životem vám předkládám formou doteku, masáže.

Ráda bych vás však upozornila, že v žádném případě neposkytuji žádné erotické služby, které se někdy za slůvkem tantra skrývají. Poskytuji výhradně odborné masérské služby, které – ač jsou velice příjemné a pro tělo přínosné – v žádném případě nejsou nástrojem sexuálního uvolnění.

Masáže kousek od vás, v centru Liberce

Masáže Tantra doteku Liberec

Masáže poskytuji v Masážním studiu Tantra doteku v centru Liberce, v Moskevské ulici. Všechny důležité kontaktní údaje naleznete na stránce Kontakt.

Na téže stránce naleznete také Kontaktní formulář, který představuje nejpohodlnější způsob, jak mě můžete kontaktovat, máte-li na mě jakékoli otázky.

Pokud jste zvědaví, jak to ve studiu vypadá, podívejte se do Fotogalerie.

Masáž jako dárek

Mnoho mých zákazníku se každoročně rozhodne obdarovat své blízké neopakovatelným zážitkem, masáží Tantra doteku. Připravila jsem proto pro vás Dárkové certifikáty, které si můžete objednat podobně jako v internetovém obchodě.

Na certifikát můžete připsat vlastní věnování, aby byl dárek opravdu dokonalý.

Hotový certifikát si můžete vyzvednout ve studiu, nebo si jej nechat zaslat na dobírku. Zcela jedinečnou možnost představuje „Nezávazná objednávka“, kdy si certifikát vytisknete na vlastní tiskárně jako „dárek pro každou příležitost“ a zaplatíte jej teprve ve chvíli, kdy jej skutečně darujete. A pokud jej nedarujete, nic neplatíte.

Vše o certifikátech naleznete na stránce Dárkové certifikáty.

Chodíte ke mně rádi? Podpořte mě!

Budu velmi ráda, když dáte ostatním vědět, že jste s mými službami spokojení. Tantra doteku má svou vlastní stránku na Facebooku, na kterou pravidelně přidávám zajímavé informace, které se zdaleka netýkají jenom masáží.

A pokud jste vy nebo někdo z vašeho okolí nebyli spokojeni, a to z jakéhokoli důvodu, prosím, ozvěte se mi. Někdo přeci musí být první!

Přeji vám krásný den a těším se na shledanou.


Vaše
Iveta Javůrková