Názory klientů

Níže naleznete některé z názorů na mou práci, kterou již prověřily desítky spokojených klientů. Přesvědčte se sami...

Rozhodně nejpříjemnější masáž, kterou jsem kdy zažila.

Veronika V.

Chodila jsem na relaxační masáže. Ale s masáží u paní Javůrkové se to nedá srovnávat. Doporučuji!

Zdena K.

Bomba a naprosto uchvacující zážitek. Tohle stojí za zopakování!

Ivana S.

Velmi příjemný zážitek, u kterého si odpočinete. A práce pak jde zase snáz!

David Č.

Nejpříjemnější věc jakou jsem kdy zažila. Dokonalé uvolnění a relaxace. Těším se na každou návštěvu.

Anna M.

Masáž od paní Javůrkové, to je nepopsatelný zážitek. Kdo byl, ví, jak se cítím! :-) Příjemné prostředí, vůně, hudba a hlavně ZLATÉ RUČIČKY. Mohu jen doporučit!

Jiřina Žampová

Nejlepší uvolnění a relaxace při masáži, co jsem zažil. Příjemné prostředí, hudba a šikovné ručičky. Určitě doporučuji všem!

Rosťa Richter

Skvělá uvolňující masáž, která mi pomohla od bolesti zad. Všem doporučuji si na tuto masáž zajít. Je to zážitek!

Ondřej J.

Po odstranění kostrče jsem zkoušela zajít na různé masáže, aby mi pomohly od bolestí zad, a to nejvíce v křížové oblasti. Po operaci jsem také měla obtíže: jizva mě bolela natolik, že mi bolest šla až do nohou, což nebylo vůbec příjemné. Pak jsem narazila na masáže u paní Javůrkové. Díky jejím zlatým ručičkám dnes zase chodím bez bolestí a mohu normálně fungovat :-). Všem proto doporučuji neváhat a objednat se.

Iveta K.

Dostala jsem od dcery poukaz k narozeninám a jsem opravdu nadšená. Masáže paní Javůrkové jsou tak skvělé, že budu chodit i nadále.

Iva Kroutilová

Masáže mi opravdu pomohly na má bolavá záda. Děkuji!

Jiřina Krulíková

Mami, velký dík za dárkový certifikát k paní Javůrkové. To stálo za to! Lávové kameny, masáž plosky nohou, zad, ramen, krku - prostě paráda. Vypnula jsem, odpočinula si, zarelaxovala. Určitě se vrátím.

Jitka Marxová

Jedna z nejlepších masáží, co jsem zažila. Velmi příjemné prostředí a profesionalita. Budu se těšit na další setkání. :)

Michaela B.

Dekuji za prijemne prostredi a sikovne ruce pani Javurkove ,urcite se vratim a mohu doporucit

Marie Pelantova

Super zážitek a záda nebolí :). pf

Petr František

Rozhodně doporučuji, mám za to, že dostanete více, než za kolik zaplatíte.

Petr Noščák

Nečekal jsem že masáž může být tak příjemný a intenzivní zážitek, paní Iveta je velmi šikovná a příjemná. Po masáži se mi dokonce i velmi dobře usínalo, s čímž mám obvykle problém. Doporučuji...

Aleš Reiner

Masáž u paní Ivety je nepopsatelný zážitek, je to anděl se zlatýma rukama. Celou dobu se cítíte jako v ráji....

Petra M.

Dnes jsem navštívila paní Ivetu Javůrkovou a byl to úžasný zážitek. Krásně jsem se uvolnila ve velmi příjemném prostředi uklidňující hudbou šikovnými ručičkami paní Ivety moc děkuji všem doporučuji☺

Jaroslava Bialková

Dokonalá relaxace. Příjemné a voňavé prostředí, tichá hudba a úžasná masáž. Určitě vyzkoušejte.

Iva H.

Skvělá relaxace s odbornou masáží, vše při příjemné hudbě. Na začátku výborný jasmínový čaj navodí rodinnou atmosféru. Velmi doporučuji, uleví se Vám a odpočinete si. Moc děkuji své dceři Sáře, která mi toto rozmazlení darovala k narozeninám.

Andrea K.

Doporučují vřele všem sám jsem vyzkoušel a musím říci. zážitek na celý život bolesti zmizeli a od té doby jak za mlada vřele. Doporučuji. Všem. Určité pridte nebudete litovat... E.. Richter....

E. Richter

Chodím na masáže k paní Javůrkové pravidelně už roky...proč asi? Jednoduše proto, že pomáhají dokonale zrelaxovat tělo a kromě její šikovnosti je to i o příjemném prostředí :-)

Jirka Cerman

Dárkový certifikát mě zavedl k paní Javůrkové a byl to dárek nad dárky. Ted',po nějaké době se k ní chystám znovu. Návštěva začíná popovídáním o případných potížích nad šálkem zeleného čaje. Samotná masáž je nejen příjemná,ale věřím,že i prospěšná. Mě ta hodina u ní vždycky dodá energii k zvládnutí všeho,co mě čeká. Vřele doporučuji. Olga

Olga Mocová

Na masáží jsem byla u paní Ivety poprvé, vyhledala jsem ji na internetu, mela jsem obrovské bolesti ruky a nic nepomáhalo, tak jsem se rozhodla vyzkoušet něco nového. Příjemné prostředí, nádherná vůně a uklidňující hudba.Dokazala jsem se uvolnit a navíc bolest byla pryč, úplný zázrak. Tesim se na příště. Velmi doporučuji.

Kostadinka
Přidat názor