Masáž lávovými kameny

Masážní technika pocházející z dalekých havajských ostrovů rozechvěje vaše tělo nesmírným teplem. Masáž lávovými kameny je považována za jednu z nejpříjemnějších a nejúčinnějších masáží. Nejen proto bývá zvána „královnou masáží“.

Lávové kameny. Ilustrační foto.

Průběh masáže horkými lávovými kameny (hot stones)

Na vaši páteř budu postupně pokládat lávové kameny rozličných velikostí zahřáté až na padesát stupňů Celsia. Teplo prostoupí postupně celé vaše tělo – od hlavy ke konečkům prstů na nohou a rukou – a odstraní všechno napětí a stres, které se o vás každý den pokouší. Lávové kameny odstraní svalovou ztuhlost a umožní mi tak intenzivněji masírovat vaše tělo.

Pro zmíněné relaxační účinky využívám tuto techniku také při ajurvédské masáži.

Účinky masáže lávovými kameny

Lávové kameny vás zklidní a zpřístupní intenzivní masáži, mezi jejíž hlavní účinky patří:

  • odbourání stresu, potlačení bolesti hlavy a migrény,
  • velmi silně povzbudí lymfatický systém stimulací nervů a povzbudí oběh tělních tekutin,
  • nastartuje proces detoxikace organismu,
  • uleví od bolesti.

A teplo v kobinaci se školeným dotekem zahřeje také u srdce.

Kontraindikace

Masáž má velmi silné uvolňující a detoxikační účinky, které nelze podceňovat. Pokud nejste na tuto masáž zvyklí, prospěje vám více pouze částečná masáž lávovými kameny, nebo její kombinace s jinou technikou, například ajurvédskou masáží. Na všem se samozřejmě dopředu dohodneme.

Mohlo by vás také zajímat…

Předplatné

Pokud využíváte mé služby častěji, můžete si je předplatit. Předplatíte-li si alespoň tři masáže, máte nárok na sníženou cenu 400 Kč za hodinu masáže dle nabídky. Masáže je možné předplatit ve studiu. Individálně je možné dohodnout také předplatné ostatních služeb.

Masáž lávovými kameny je originální dárek

Chcete svým přátelům nebo blízkým dát nezapomenutelný dárek? Věnujte jim některý z dárkových certifikátů a nechejte je, aby si sami vybrali masáž, která je zaujme.