Masáž na míru

Nepřizpůsobujte se masáži. Nechte masáž, ať se přizpůsobí vám! Jednotlivé masáže můžeme zkombinovat dohromady na míru vašim přáním a potřebám.

O masáži na míru

Pokud trpíte zvláštními obtížemi nebo jste zkrátka jen nároční, můžeme se dohodnout na „masáži na míru“. Řeknete mi, co vaše tělo trápí, a já se pokusím obtíže odstranit. Masáž na míru se skládá z kombinací všech nabízených masážních technik.

Masáž je také vhodná jako doplněk rehabilitace, protože nabízí dostatek prostoru, abych se mohla soustředit na nejvíce postižená místa.

V každém jiném ohledu je ale jako ostatní masáže. Doprovází ji příjemná hudba i vůně a předchází jí konzultace nad šálkem čaje, jak je zvykem.

Předplatné

Pokud využíváte mé služby častěji, můžete si je předplatit. Předplatíte-li si alespoň tři masáže, máte nárok na sníženou cenu 400 Kč za hodinu masáže dle nabídky. Masáže je možné předplatit ve studiu. Individálně je možné dohodnout také předplatné ostatních služeb.

Masáž na míru je originální dárek

Chcete svým přátelům nebo blízkým dát nezapomenutelný dárek? Věnujte jim některý z dárkových certifikátů a nechejte je, aby si sami vybrali masáž, která je zaujme.