Reflexní masáž chodidel

Na tělě každého z nás existuje množství reflexních bodů, které jsou propojeny s vnitřními orgány našeho těla. Stimulací těchto bodů lze pozitivně ovlivnit jejich funkci, zmírnit bolest, která je postihuje, nebo je zcela vyléčit.

O reflexní masáži chodidel

Při reflexní masáži stimuluji reflexní body na chodidlech klienta s ohledem na jeho přání a potřeby. Masáž se často využívá v případech, kdy nepřipadá v úvahu klasická masáž postižených míst z důvodu poranění, špatné pohyblivosti pacienta nebo po sportovních výkonech.

Existuje řada „univerzálních“ reflexních bodů, které je vhodné stimulovat téměř kdykoli. Pomohou vám od nemoci a bolesti, povzbudí vás a zlepší váš celkový fyzický stav.

Nějvětší úlevu přinese unaveným nohám

Reflexní masáž chodidel oceníte obzvláště tehdy, máte-li zaměstnání, při nemž většinu času stojíte, případně trpíte-li bolestmi nohou. Reflexní masáž chodidel vám od bolesti pomůže a dovolí vašim nohám odpočívat.

Kontraindikace

Výkon masáže není možný při:

  • plísňových onemocněních chodidel,
  • jiných infekčních nebo onkologických onemocněních.

Masáž je – na rozdíl od většiny ostatních – vhodná také pro děti a těhotné ženy, v obou případech je však třeba jisté opatrnosti.

Předplatné

Pokud využíváte mé služby častěji, můžete si je předplatit. Předplatíte-li si alespoň tři masáže, máte nárok na sníženou cenu 400 Kč za hodinu masáže dle nabídky. Masáže je možné předplatit ve studiu. Individálně je možné dohodnout také předplatné ostatních služeb.

Reflexní masáž chodidel je originální dárek

Chcete svým přátelům nebo blízkým dát nezapomenutelný dárek? Věnujte jim některý z dárkových certifikátů a nechejte je, aby si sami vybrali masáž, která je zaujme.